Hava Temizleme Cihazı

Doğal Bir Nefes İçin ''DEFENDER'' i Tercih Edin...

DEFENDER HAVA TEMİZLEME CİHAZI AKSESUARLARI

MEDİ FİLTRE(Partikül Filtresi)

Yoğun, örülmemiş liflerden fiberglas filtre malzemesinden üretilmiştir. 0,1 mikronda % 99,98 etkilidir. Dünya standardı olan Hepa’dan (0,3 mikronda 98,99) daha etkilidir. Araştırmalara göre iç mekanlardaki toz partiküllerinin % 80’i 0.3 mikrondan küçüktür.

SİGARA DUMANI VE ZARARLARI İÇİN ÖZEL MEDİ FİLTRE (Opsiyonel)

Kartuş Medi-Filter® özellikle sigara içenler için üretilmiştir. Yenilikçi filtre Medi-Filtre daha etkili bir şekilde enfiye tarafından üretilir ve fiber malzeme ile dumanla mücadele etmek için tasarlanmıştır.ENVIROPURE KARBON FİLTRE (358 Tane Gaz ve Kokuyu Tutar)

Enviropure filtre, HEGA(Gaz Soğurma kapasitesi Yüksek) malzemeden yapılmıştır ve her gün soluduğumuz sigara dumanını, ev hayvanlarından yayılan kokuları, yemek kokularını ve kokusuz kimyasalları filtre etmekte çok başarılıdır. Bu filtrelerin kullanım ömrü altı aydır.

Orijinal filtreler FilterQueen® HEPA standart düzeyleri üç kat daha yüksek bir seviyeye kirleticilerin azaltılması sağlar. Evinizde temiz hava sağlayın temizleyici ve nefes güvenlidir. Eğer alerji veya astım muzdarip hava temizleyici olmadan yapamam Defender®. ın tıbben kabul ve onun gibi bir ömür boyu sürecek Defender.